Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AUTA ZASTĘPCZE

Dla wielu z nas funkcjonowanie bez samochodu jest praktycznie niemożliwe. Jego brak powoduje znaczne utrudnienia w życiu codziennym i sprawia, że czynności, które wcześniej wykonywaliśmy w ciągu kilku chwil zajmują nam dużo większą ilość czasu. Niestety, często w wyniku wypadku drogowego nasze auto zostaje uszkodzone na tyle poważnie, że nie możemy użytkować go aż do usunięcia szkód, które uniemożliwiają mu poruszanie się po brytyjskich drogach. W takiej sytuacji nie każda osoba posiada drugie auto, które zapełni lukę po tym uszkodzonym, nie każdy ma również możliwość pożyczenia samochodu zastępczego. W momencie podjęcia współpracy z firmą FCS Accident ten problem znika.

Jeśli zdecydują się państwo na współpracę z naszą firmą możemy zapewnić państwu holowanie uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku. Co więcej, po uszkodzeniu swojego auta nie muszą państwo szukać nowego samochodu na własną rekę, znikają wszelkie niedogodności związane z poszukiwaniem firmy wynajmującej pojazdy na terenie Wielkiej Brytanii, ponieważ FCS Accident dysponuje własną flotą tego typu pojazdów. W momencie, gdy bezpośrednio po wypadku skontaktują się państwo z nami, a nie ubezpieczycielem auta, unikną państwo również obciążenia polisy przypisanej do pojazdu uczestniczącego w wypadku, co skutkowałoby w przyszłości zwiększeniem kosztów państwa ubezpieczenia.

Jeśli w trakcie zgłoszenia wypadku drogowego poproszą państwo o auto zastępcze pracownicy firmy FCS Accident zadbają o to, aby na podany przez państwa adres dostarczono jedno z aut z naszej floty. Auto zostanie doprowadzone do państwa w dniu zgłoszenia.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885