SAMOCHÓD ZASTĘPCZY UK

AUTA ZASTĘPCZE PO WYPADKU

Twój samochód ucierpiał w trakcie wypadku, a nie stać Cię obecnie na kupno nowego auta? FCS Accident zapewni Ci za darmo samochód zastępczy. Dysponujemy własną flotą aut. Z nami samochód zastępczy w UK nie będzie kosztował Cię fortuny.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY UK

AUTA ZASTĘPCZE PO WYPADKU

Twój samochód ucierpiał w trakcie wypadku, a nie stać Cię obecnie na kupno nowego auta? FCS Accident zapewni Ci za darmo samochód zastępczy. Dysponujemy własną flotą aut. Z nami samochód zastępczy w UK nie będzie kosztował Cię fortuny.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY PO WYPADKU W UK

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY PO WYPADKU W UK

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

BRAK AUTA PO WYPADKU

Dla wielu z nas funkcjonowanie bez samochodu jest praktycznie niemożliwe. Jego brak powoduje znaczne utrudnienia w życiu codziennym i sprawia, że czynności, które wcześniej wykonywaliśmy w ciągu kilku chwil zajmują nam dużo większą ilość czasu. Niestety, często w wyniku wypadku drogowego nasze auto zostaje uszkodzone na tyle poważnie, że nie możemy użytkować go aż do usunięcia szkód, które uniemożliwiają mu poruszanie się po brytyjskich drogach. W takiej sytuacji nie każda osoba posiada drugie auto, które zapełni lukę po tym uszkodzonym, nie każdy ma również możliwość pożyczenia samochodu zastępczego. W momencie podjęcia współpracy z firmą FCS Accident ten problem znika.

AUTO ZASTĘPCZE OD FCS ACCIDENT

Jeśli zdecydują się państwo na współpracę z naszą firmą możemy zapewnić państwu holowanie uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku. Co więcej, po uszkodzeniu swojego auta nie muszą państwo szukać nowego samochodu na własną rękę, znikają wszelkie niedogodności związane z poszukiwaniem firmy wynajmującej pojazdy na terenie Wielkiej Brytanii, ponieważ FCS Accident dysponuje własną flotą tego typu pojazdów. W momencie, gdy bezpośrednio po wypadku skontaktują się państwo z nami, a nie ubezpieczycielem auta, unikną państwo również obciążenia polisy przypisanej do pojazdu uczestniczącego w wypadku, co skutkowałoby w przyszłości zwiększeniem kosztów państwa ubezpieczenia.

Jeśli w trakcie zgłoszenia wypadku drogowego poproszą państwo o auto zastępcze pracownicy firmy FCS Accident zadbają o to, aby na podany przez państwa adres dostarczono jedno z aut z naszej floty. Auto zostanie doprowadzone do państwa w dniu zgłoszenia.

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

    72A George Street
    Corby NN17 1QE
    01536 401 893