ODSZKODOWANIE W ANGLII

DLACZEGO FCS ACCIDENT?

Na rynku brytyjskim funkcjonuje wiele firm zajmujących się prowadzeniem spraw związanych z odszkodowaniami, dlatego postanowiliśmy wypunktować państwu dlaczego warto wybrać właśnie nas. Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie w Anglii FCS Accident to doskonały wybór!

ODSZKODOWANIE W ANGLII

DLACZEGO FCS ACCIDENT?

Na rynku brytyjskim funkcjonuje wiele firm zajmujących się prowadzeniem spraw związanych z odszkodowaniami, dlatego postanowiliśmy wypunktować państwu dlaczego warto wybrać właśnie nas. Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie w Anglii FCS Accident to doskonały wybór!

ODSZKODOWANIE W UK

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

ODSZKODOWANIE W UK

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

NO WIN NO FEE

Nasza firma działa na zasadzie NO WIN NO FEE, a to znaczy, że jeśli nie uda nam się uzyskać odszkodowania, wówczas nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z Twoją sprawą. W ten sposób decydując się na współpracę z FCS Accident nie ryzykujesz zupełnie nic, ponieważ w przypadku niepowodzenia nie poniesiesz żadnych kosztów, a w przypadku zwycięstwa otrzymasz pieniądze z odszkodowania. Zarówno przy negatywnym, jak i pozytywnym scenariuszu nie grozi Ci jednak utrata jakichkolwiek pieniędzy.

W przypadku zwycięstwa prawnik pobiera jedynie 25% odszkodowania zdrowotnego. Pozostałe 75% odszkodowania zdrowotnego oraz odszkodowania za pozostałe straty poniesione w wyniku wypadku i w procesie dochodzenia do zdrowia wracają do Ciebie w całości.

DODATKOWE UDOGODNIENIA

Ze względu na to, że na dzień dzisiejszy jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm z tak szerokim zakresem usług w całej Wielkiej Brytanii, jesteśmy w stanie zapewnić Ci wiele udogodnień, które ułatwią Ci dojście do siebie po wypadku. Decydując się na współpracę z FCS Accident nie musisz martwić się o żadne formalności. Możemy zorganizować dla Ciebie (na koszt sprawcy):

Wszystkie usługi dodatkowe zapewniamy Ci zupełnie za darmo. Ich koszta zostaną zamortyzowane przez polisę sprawcy wypadku i w żaden sposób nie wpłyną na wysokość Twojego odszkodowania.

WSZYSTKO PO POLSKU

Wielu z naszych klientów rozmawia w języku angielskim, ale nie czuje się w nim na tyle pewnie, żeby kontaktować się z profesjonalistami pokroju lekarzy, czy też prawników. Problem często sprawia im również zrozumienie skomplikowanych dokumentów, które pojawiają się w toku sprawy. FCS Accident wychodzi na przeciw potrzebom klienta, dlatego zapewniamy Ci tłumaczenia zarówno podczas komisji lekarskich, jak i konferencji z prawnikami (najczęściej są to konferencje telefoniczne lub prowadzone przez komunikator internetowy, np. Skype, abyś nie musiał nawet wychodzić z domu). Nasz tłumacz uczestniczy zarówno w komisji, jak i konferencji z prawnikiem i dba o to, aby obie strony rozumiały wszystkie przekazywane informacje. Jeśli masz problem ze zrozumieniem jakichkolwiek dokumentów nasi pracownicy również służą Ci pomocą.

BARDZO DOBRY KONTAKT

Decydując się na współpracę z FCS Accident nie musisz obawiać się tego, że nie będziesz mógł skontaktować się z osobami, które prowadzą Twoją sprawę. Od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 9 i 17 czasu angielskiego masz do dyspozycji naszą infolinię i pracowników, którzy bezpłatnie udzielą Ci porady, pomogą w zrozumieniu procesu odszkodowawczego, czy też wytłumaczą niejasności związane z dokumentami. Po godzinie 17 i w weekendy funkcjonuje u nas telefon alarmowy. W godzinach pracy biura (9-17) można również skontaktować się z nami za pomocą czatu znajdującego się w prawym-dolnym rogu naszej strony internetowej lub przez profil na portalu Facebook. Nasi pracownicy śledzą wszystkie zgłoszenia i odpowiadają jak najszybciej to możliwe. Na stronie internetowej znajdują się również formularze kontaktowe, przez które można zostawić nam pytania. Staramy się odpowiadać na nie możliwie najszybciej.

W przeciwieństwie do wielu innych polskich firm zajmujących się odszkodowaniami na rynku angielskim nie funkcjonujemy jedynie w internecie. Jeśli chcesz odwiedzić nasze biura, to serdecznie zapraszamy do Corby (72A George Street, Corby NN17 1QE) oraz Bedford (117A Midland Road, Bedford MK40 1DA), gdzie pomiędzy 9 a 17 od poniedziałku do piątku czekają na Ciebie nasi pracownicy.

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

  72A George Street
  Corby NN17 1QE
  01536 666 666

  117A Midland Road
  Bedford MK40 1DA
  01536 666 666