Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FIZJOTERAPIA

Jeśli w wyniku wypadku doznali państwo uszczerbku na zdrowiu, w wyniku którego niezbędna jest interwencja lekarska FCS Accident zapewni państwu kontakt z wykwalifikowanym oraz doświadczonym fizjoterapeutą. Wszyscy fizjoterapeuci, z którymi współpracujemy są zarejestrowani w brytyjskim Health and Care Professions Council, co daje państwu pewność, że osoba, która będzie odpowiadać za państwa powrót do zdrowia jest profesjonalistą posiadającym wszelkie uprawnienia do wykonywania swojego zawodu na terenie Wielkiej Brytanii.

Zakres czynności świadczonych przez naszych fizjoterapeutów jest bardzo szeroki. Obejmuje między innymi różne formy masażu pourazowego mające na celu rozluźnienie spiętych po wypadku mięśni, polepszenie cyrkulacji krwi i uśmierzenie bólu, diagnozę uszczerbków na zdrowiu powstałych podczas wypadku oraz indywidualne programy rehabilitacyjne prowadzące do jak najszybszego powrotu do zdrowia pacjenta.

Decydując się na współpracę z naszymi fizjoterapeutami mają państwo pewność współpracy z profesjonalistami, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje i mają na względzie przede wzystkim zdrowie swoich pacjentów.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885