Wypadek w Kettering?

Miałeś wypadek w Kettering lub okolicach? Staraj się o odszkodowanie razem z firmą posiadającą biuro blisko Twojego miejsca zamieszkania. Wygraliśmy już setki spraw o odszkodowanie dla klientów z okolic Kettering. Dołącz do grona zwycięzców.

Darmowa konsultacja

  Jak to działa?

  Jeśli wypełnisz i wyślesz do nas formularz, oddzwoni do Ciebie nasz konsultant. Rozmowa odbędzie się w języku polskim. Jest ona całkowicie darmowa. Konsultant dopyta o szczegóły wypadku i, po konsultacji z brytyjskim prawnikiem, przedstawi Ci Twoje szanse na uzyskanie odszkodowania.

  Odszkodowania w Kettering

  Szanujemy naszych klientów. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego działamy na jasnych zasadach, które nigdy nie zmieniają się po podpisaniu umowy.

  Adres naszego biura

  Nasze biuro znajduje się w Corby na 72A George Street, NN17 1QE. To niecałe 9 mil (14 km) od centrum Kettering. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Kliknij, aby wyznaczyć trasę do naszego biura na mapach google: TRASA

  Kontakt z naszym biurem

  Jeśli nie chcesz wypełniać znajdującego się powyżej formularza zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz numer to 01536 666 666, nasz mail: info@fcs-accident.com

  Weekendy i święta

  Jeśli wypełnisz formularz w weekend lub dzień świąteczny nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w najbliższy dzień roboczy. Jeśli sprawa jest na tyle poważna, że chcesz skontaktować się natychmiast dzwoń bezpośrednio pod numer 01536 666 666.

  No Win No Fee

  Działamy na zasadach No Win No Fee. Nie pobieramy żadnych opłat, jeśli nie wygramy Twojej sprawy, niezależnie od tego, jakie koszta poniesiemy. Dzięki temu masz pewność, że nasza firma działa na maksymalnie uczciwych zasadach. Jesteśmy pewni naszych umiejętności, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i nie generujemy ukrytych kosztów. Inwestujemy własne fundusze, bo wiemy, że będziemy w stanie wygrać Twoją sprawę.

  Ile zapłacisz

  Koszt naszych usług jest niezmienny i jasno określony w umowie. Pobieramy 25% odszkodowania zdrowotnego i TYLKO zdrowotnego. Inne części składowe odszkodowania, takie jak zwrot pieniędzy za brak możliwości pracy, utracone mienie (w tym zniszczone auto), wydatki związane z leczeniem i rehabilitacją wracają do państwa w 100%. Z pobieranych przez nas pieniędzy pokrywamy wszelkie koszty związane z prowadzeniem sprawy, w tym usługi brytyjskiego prawnika.

  Kompleksowa usługa

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, to załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane ze sprawą o odszkodowanie. Organizujemy komisje lekarskie, rehabilitacje, zapewniamy auta zastępcze, usługi tłumaczy i tłumaczenia brytyjskich dokumentów. Dodatkowo, nasi konsultanci są dostępni dla państwa pod telefonem 01536 666 666 oraz na Facebooku przez cały okres trwania sprawy.