Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KOMISJA LEKARSKA

Komisja lekarska to jeden z najważniejszych etapów ubiegania się o odszkodowanie na terenie Wielkiej Brytanii. Jeśli zdecydują się państwo na współpracę z naszą firmą zorganizujemy komisję lekarską jak najbliżej państwa miejsca zamieszkania i, w razie potrzeby, zapewnimy państwu usługi tłumacza, który pomoże w kontakcie z anglojęzycznymi lekarzami. Tłumacz pojawi się w miejscu komisji i będzie towarzyszył państwu przez cały wywiad medyczny, dzięki czemu będą państwo mogli uniknąć wszelkich nieporozumień związanych z kwestiami językowymi takimi jak specjalistyczna nomenklatura używana przez lekarzy.

Przed komisją pracownicy naszej firmy dokładnie wyjaśnią państwu, w jaki sposób wygląda tego typu spotkanie i wytłumaczą, w jaki sposób należy podejść do tego typu wywiadu medycznego. Bardzo często w wyniku niewiedzy osoby udające się na komisję nie przekazują lekarzom bardzo ważnych informacji, które mogą wydawać się z pozoru niewarte uwagi, a w ostateczności mogą znacząco wpłynąć na wysokość odszkodowania.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885