Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NAPRAWY KREDYTOWE

Firma FCS Accident współpracuje z warsztatem samochodowym AA Auto Care znajdującym się na Earl Street 92 (Northampton NN1 3AX). Specjaliści pracujący na terenie warsztatu są w stanie usunąć właściwie każdą usterkę powstałą w wyniku wypadku, dzięki czemu w momencie podjęcia współpracy z naszą firmą nie muszą państwo martwić się o poszukiwanie mechanika, blacharza, lekiernika, czy też elektryka, który będzie w stanie doprowadzić auto do stanu używalności. 

Po zgłoszeniu wypadku możemy zapewnić państwu odholowanie uszkodzonego auta na teren warsztatu oraz naprawę powstałych uszkodzeń w możliwie szybkim czasie. Co więcej, opłata za usługi warsztatu nie jest pobierana od państwa, ale zostaje zaliczona do strat, jakie zostały poniesione w wyniku odniesionego wypadku i wliczona do kwoty późniejszego odszkodowania.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885