NO WIN NO FEE

ZASADA NO WIN NO FEE*

FCS Accident działa na zasadzie NO WIN NO FEE. Jeśli nie uda nam się wywalczyć Twojego odszkodowania, wówczas nie poniesiesz absolutnie żadnych kosztów!

NO WIN NO FEE

ZASADA NO WIN NO FEE*

FCS Accident działa na zasadzie NO WIN NO FEE. Jeśli nie uda nam się wywalczyć Twojego odszkodowania, wówczas nie poniesiesz absolutnie żadnych kosztów!

JAK DZIAŁA NO WIN NO FEE

*MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

JAK DZIAŁA NO WIN NO FEE

*MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

ZASADA NO WIN NO FEE GWARANTUJE CI…

Zasada NO WIN NO FEE gwarantuje Ci, że jeśli nie uda nam się wygrać sprawy i wywalczyć Twojego odszkodowania, wówczas nie poniesiesz absolutnie żadnych kosztów. To my pokryjemy wydatki związane z pracą prawnika oraz prowadzeniem postępowania. Jeśli prawnikowi uda się wygrać Twoją sprawę, wówczas pobierze on jedynie 25% z kwoty Twojego odszkodowania zdrowotnego. Oznacza to, że wszelkie inne elementy składające się na ostateczną kwotę odszkodowania, takie jak np. zwrot pieniędzy za uszkodzony samochód, zwrot pieniędzy za nieobecność w pracy, czy też uszkodzone w trakcie wypadku przedmioty wrócą do Ciebie w 100%.

W myśl tej zasady firma FCS Accident bezpłatnie zapewni Ci usługi tłumaczy, wizyty u rehabilitantów i psychologów oraz, jeśli zaistnieje taka potrzeba, dostarczy Ci auto zastępcze, którym będziesz mógł się poruszać, jeśli nie stać Cię na zakup nowego samochodu po wypadku drogowym. Koszty związane z tymi usługami zostaną odzyskane z polisy sprawcy wypadku, dlatego nie będziesz musiał się nimi przejmować, a korzystanie z tych udogodnień w żaden sposób nie wpłynie na wysokość Twojego odszkodowania.

KIEDY NO WIN NO FEE NIE DZIAŁA?

Jeśli padłeś ofiarą wypadku i współpracujesz z naszą firmą NO WIN NO FEE to Twoje święte prawo i działa zawsze! Zasada może zostać zawieszona jedynie wtedy, gdy w toku postępowania okaże się, że osoba starająca się o wypadek dopuściła się oszustwa w celu uzyskania korzyści majątkowej i spreparowała wypadek oraz dowody lub świadczyła nieprawdę podczas rozmów z prawnikiem oraz lekarzami. Oczywiście, nie musisz obawiać się, że drobna pomyłka dotycząca sprawozdania tego, co wydarzyło się w dniu wypadku z miejsca będzie dyskwalifikować Twoją sprawę. Doskonale rozumiemy, że wypadek jest traumatycznym przeżyciem i pamięć może być w jego przypadku zawodna. Wyjątek dotyczy jedynie jawnych, intencjonalnych i z góry zaplanowanych wyłudzeń. W takiej sytuacji należy również spodziewać się, że strona przeciwna wystąpi o zwrot poniesionych kosztów oraz skieruje sprawę o wyłudzenie do sądu.

Nasz klient może również zostać obciążony kosztami wizyt u rehabilitantów, lekarzy i terapeutów, jeśli poprosi nas o umówienie wizyty, nie pojawi się na niej i nie odwoła jej przed terminem, o którym zostanie poinformowany przez naszego pracownika. Jeśli stawisz się na wizycie lub odwołasz ją w odpowiednim terminie wówczas nie poniesiesz absolutnie żadnych kosztów!

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

  72A George Street
  Corby NN17 1QE
  01536 666 666

  117A Midland Road
  Bedford MK40 1DA
  01536 666 666