ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK DROGOWY W ANGLII

WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: £6700

Pan Rafał jechał jedną z dróg w Northampton. W bok jego samochodu uderzył samochód, który włączał się do ruchu.

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK DROGOWY W ANGLII

WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: £6700

Pan Rafał jechał jedną z dróg w Northampton. W bok jego samochodu uderzył samochód, który włączał się do ruchu.

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK DROGOWY ANGLIA

ODSZKODOWANIE PANA RAFAŁA

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK DROGOWY ANGLIA

ODSZKODOWANIE PANA RAFAŁA

Wypadek drogowy Pana Rafała

FCS-Accident pomogło wywalczyć odszkodowanie dla Pana Rafała po tym, gdy stał się on uczestnikiem kolizji drogowej w okolicach Northampton.

Pan Rafał jechał samochodem po ulicy. Sprawca wypadku stał na poboczu, bez włączonych świateł lub innych oznaczeń typu trójkąt ostrzegawczy. Kiedy Pan Rafał zbliżył się do auta, to niespodziewanie zaczęło włączać się do ruchu.. Prawdopodobnie kierowca nie spojrzał w lusterka przed próbą wjechania na jezdnię. Pan Rafał próbował odbić od pojazdu sprawcy, aby uniknąć zdarzenia, jednak to się nie udało i doszło do kolizji. Na skutek wypadku Pan Rafał doznał obrażeń lewej ręki i obtarć twarzy.

Pan Rafał przyznał się nam, że bał zgłosić się do angielskiej firmy ze względu na słabą znajomość języka. Naszą firmę polecił mu znajomy, dla którego prowadziliśmy sprawę o wypadek w pracy. Polska infolinia oraz tłumaczenia dokumentów były dla Pana Rafała głównym powodem, dla którego zdecydował się na telefon.

Analiza sprawy – odszkodowanie za wypadek drogowy Pana Rafała

W przypadku Pana Rafała wina sprawcy wypadku była ewidentna. Auto włączyło się do ruchu w sposób niedozwolony – bez sygnalizacji, bez włączonych świateł. Pan Rafał posiadał dodatkowo nagranie z kamery samochodowej, więc miał niepodważalny dowód na winę sprawcy. W takich przypadkach sprawa o odszkodowanie trwa krótko, ponieważ strona przeciwna od początku dąży do ugody.

Po wizycie u lekarza okazało się, że obrażenia Pana Rafała nie są poważne. Były to głównie otarcia i obicia. Na ręku Pana Rafała pojawiło się również jedno nieco większe rozcięcie, które wymagało założenia szwów.

Samochód Pana Rafała został obejrzany przez rzeczoznawcę, który uznał, że w wyniku wypadku drogowego zostały uszkodzone lewe drzwi od strony kierowcy. Uszkodzenie polegało na wgnieceniu i połamaniu plastikowej listy na drzwiach. Została również wybita szyba, której odłamki pokaleczyły Pana Rafała.

Wysokość odszkodowania za wypadek drogowy Pana Rafała

Pan Rafał odzyskał pieniądze za:

 • – Uszkodzenia ciała powstałe podczas wypadku
 • – Uszkodzenie samochodu stwierdzone przez rzeczoznawcę
 • – Koszty opatrunków na rozcietą rękę

Ostatecznie odszkodowanie Rafała wyniosło 6700 funtów. Należy również wspomnieć o tym, że do czasu naprawy auta Pan Rafał poruszał się za darmo samochodem z floty FCS Accident. Sprawa o odszkodowanie za wypadek drogowy trwała niecałe pół roku.

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

  72A George Street
  Corby NN17 1QE
  01536 666 666

  117A Midland Road
  Bedford MK40 1DA
  01536 666 666