Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POMOC PRAWNA

Mimo tego, że nasza firma specjalizuje się w sprawach związanych z odszkodowaniami, to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w działaniu na rynku brytyjskim posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą funkcjonowania prawa na tym obszarze i pozostajemy w stałym kontakcie z wykwalifikowanymi prawnikami, którzy z pewnością będa w stanie udzielić państwu porady prawnej. 

W związku z tym, jeśli po zapoznaniu się z treścią strony stwierdzą państwo, że problem prawny, jaki pojawił się na państwa drodze nie do końca pasuje do tych, jakie przedstawione są na łamach witryny zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. Porada udzielona przez naszego pracownika nic nie kosztuje, a może państwu znacząco ułatwić podjęcie decyzji dotyczącej problemu natury prawnej na terenie Wielkiej Brytanii.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885