POLSKIE ODSZKODOWANIA W UK

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Jeśli zdecydują się państwo na współpracę z FCS Accident mogą być państwo pewni, że nasi pracownicy dokonają wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z państwa sprawą. To wszystko w języku polskim, ponieważ FCS Accident = Polskie odszkodowania w UK.

POLSKIE ODSZKODOWANIA W UK

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Jeśli zdecydują się państwo na współpracę z FCS Accident mogą być państwo pewni, że nasi pracownicy dokonają wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z państwa sprawą. To wszystko w języku polskim, ponieważ FCS Accident = Polskie odszkodowania w UK.

ODSZKODOWANIE W UK PO POLSKU

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

ODSZKODOWANIE W UK PO POLSKU

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

NASI PRACOWNICY

Jeśli zdecydują się państwo na współpracę z naszą firmą mogą być państwo pewni, że nasi pracownicy dokonają wszelkich starań prowadzących do tego, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące sprawy, wytłumaczyć ewentualne niejasności powstające w trakcie jej przebiegu. Mogą skontaktować się państwo z nami za pomocą adresu mailowego info@fcs-accident.com, pod numerami telefonów 01536 666 666 oraz 0800 122 3021, za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie, przy pomocy okna czatu znajdującego się w prawym dolnym rogu strony oraz w biurach znajdujących się pod adresami: 72 George Street (Corby NN17 1Qe) i 117A Midland Road (Bedford MK40 1DA).

INFOLINIA FCS ACCIDENT

Nasi konsultanci są do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8 do godziny 17 czasu brytyjskiego. Odpowiedzi na wiadomości wysłane na nasz adres mailowy lub przy pomocy formularza kontaktowego po godzinie 17 zostaną udzielone dnia następnego, zaraz po zapoznaniu się z ich treścią. W sprawach pilnych, na przykład zgłoszenia wypadku mającego miejsce po godzinie 17, mogą państwo dzwonić na nasze numery kontaktowe niezależnie od podanych godzin pracy biura!

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

  72A George Street
  Corby NN17 1QE
  01536 666 666

  117A Midland Road
  Bedford MK40 1DA
  01536 666 666