Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Jeśli zdecydują się państwo na współpracę z naszą firmą mogą być państwo pewni, że nasi pracownicy dokonają wszelkich starań prowadzących do tego, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące sprawy, wytłumaczyć ewentualne niejasności powstające w trakcie jej przebiegu. Mogą skontaktować się państwo z nami za pomocą adresu mailowego info@fcs-accident.com, pod numerami telefonów 01536 666 666 oraz 0800 122 3021, za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie, przy pomocy okna czatu znajdującego się w prawym dolnym rogu strony oraz w biurach znajdujących się pod adresami: 72 George Street (Corby NN17 1Qe), 117A Midland Road (Bedford MK40 1DA) i 92-100 Earl Street (Northampton NN1 3AX).

Nasi konsultanci są do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8 do godziny 17 czasu brytyjskiego. Odpowiedzi na wiadomości wysłane na nasz adres mailowy lub przy pomocy formularza kontaktowego po godzinie 17 zostaną udzielone dnia następnego, zaraz po zapoznaniu się z ich treścią. W sprawach pilnych, na przykład zgłoszenia wypadku mającego miejsce po godzinie 17, mogą państwo dzwonić na nasze numery kontaktowe niezależnie od podanych godzin pracy biura!

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885