Logo FCS

ODSZKODOWANIA

Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

 
Wypadek na drodze
Image is not available
ODSZKODOWANIA ZA WYPADKI DROGOWE
Wypadek w miejscu pracy
Image is not available
ODSZKODOWANIA ZA WYPADKI W PRACY
Wypadek w miejscu publicznym
Image is not available
ODSZKODOWANIA ZA WYPADKI W MIEJSCU PUBLICZNYM
Odszkodowanie za nieudane wakacje
Image is not available
ODSZKODOWANIA ZA NIEUDANE WAKACJE
Slider
Skontaktuj się z nami
Please leave this field empty.

PROCEDURA REKLAMACYJNA

Naszym zdaniem jest zapewnienie wysokiej jakości wszelkich usług dla naszych klientów. W przypadku kiedy nie będą Państwo zadowoleni z naszych usług prosimy nas o tym poinformować. Przyczyni się to do poprawy naszych błędów i zwiększy standard naszej pracy.

Jeżeli chcą Państwo złożyć reklamację należy skontaktować się z nami w celu podania jej szczegółów. Formę składania reklamacji dostosowaliśmy od Państwa wygody. Można ją złożyć w formie pisemnej, e-mailowej lub przez kontakt telefoniczny. Poniżej znajdziecie Państwo kilka kroków, które pomogą przejść przez proces składania reklamacji.

Krok 1:
Zarejestrujemy Państwa uwagi w naszym rejestrze oraz podamy państwu imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie. Odbędzie się to w przeciągu 24 godzin od czasu otrzymania Państwa reklamacji. Osoba ta nie będzie związana ze zgłaszaną sprawą, aby uniknąć stronniczości.

Krok 2:
Zaczynamy badać Państwa sprawę. Proces ten będzie się składał z poniższych punktów:
W ciągu 3 dni przekażemy Państwa zgłoszenie do działu obsługi klienta.
Wyznaczona osoba zbada sprawę i porówna z informacjami dostarczonymi przez Państwa. Osoba będzie w kontakcie z Państwem oraz adwokatem. Czas na zapoznanie się ze sprawą będzie wynosić do 3 dni od otrzymania powiadomienia.

Krok 3:
Osoba oddelegowana do zajęcia się sprawą zgłosi się do Państwa w przeciągu czterech tygodni od otrzymania reklamacji. Wówczas prześlemy Państwu:
Ostateczną odpowiedź w sprawie reklamacji.
Powiadomienie o powstaniu ewentualnej zwłoki w rozpatrzeniu Państwa zgłoszenia z informacją kiedy ponownie się z Państwem skontaktujemy.

Krok 4:
W przeciągu ośmiu tygodni od zgłoszenia reklamacji prześlemy do Państwa ostateczną odpowiedź na Państwa reklamację lub:
Informację zawierającą wyjaśnienia dlaczego nie byliśmy w stanie podjąć ostatecznej decyzji oraz podamy ku temu powody.
Informację o możliwości przekazania swojej sprawy do osoby nadzorującej zarządzanie reklamacjami, jeżeli jesteście Państwo niezadowoleni z opóźnienia.

Krok 5:
Jeżeli dalej nie jesteście Państwo zadowoleni podejmiemy następujące kroki:
Wyznaczymy inną osobę by rozpatrzyła decyzję w ciągu 10 dni.
Zachęcimy Państwa do wyrażenia zgody na bezstronną mediację w ciągu 5 dni. Poinformujemy również jak długo to potrwa.

Krok 6:
Po ponownym rozpatrzeniu Państwa sprawy w ciągu 5 dni poinformujemy o jej wynikach. W tym czasie skontaktujemy się z Państwem pisemnie obierając nasze ostateczne stanowisko w sprawie reklamacji i wyjaśnimy nasze powody.

Krok 7:
Jeżeli uznamy, że należy się Państwu odszkodowanie zaproponujemy rekompensatę za wszelkie koszty, za które jesteśmy odpowiedzialni. Zadośćuczynienie nie zawsze wiąże się z finansową rekompensatą.

Krok 8:
Jeżeli nie będą państwo zadowoleni z naszej odpowiedzi lub gdy reklamacja nie zostanie rozpatrzona w przewidywanym czasie mogą Państwo przekazać swoją skargę do: Claims Management Regulator (info@claimsregulation.gov.uk).

Krok 9:
Jeżeli Państwa reklamacja dotyczy zachowania adwokata, będziemy Państwu doradzać zgłoszenie sprawy do Solicitors Regulation Authority (Brytyjska Izba Adwokacka), która jest organem sprawującym pieczę nad adwokatami.

Jeżeli będziemy musieli zmienić którykolwiek z podanych powyżej terminów, poinformujemy o tym i wyjaśnimy jaki jest powód takiej zmiany.

napisz-ikona

E-MAIL

info@fcs-accident.com

Zadzwoń do nas

TELEFON

01536 666 666
0800 122 3021

lokalizacja-ikona
online-ikona

SPRAWA ONLINE

Sprawdź postępy w swojej sprawie.