Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TERAPIA CBT

Często po wypadku problemy ze zdrowiem nie ograniczają się jedynie do uszkodzeń natury fizycznej. W żadnym wypadku nie należy wstydzić się lub ukrywać problemów psychicznych, które pojawiają się po odbytym wypadku. Szok przeżyty w trakcie takiego wydarzenia może bardzo silnie zmienić nasz sposób postrzegania rzeczywistości, powodować uczucie lęku i niepokoju. Dla przykładu, po wypadku samochodowym może objawiać się on strachem przed podróżowaniem autem, co znacząco może pogorszyć komfort państwa życia.

Jeśli zaobserwują państwo u siebie tego typu objawy FCS Accident może zorganizować dla państwa tzw. terapię CBT (Cognitive Behaviour Therapy), czyli serię spotkań z psychologiem, w trakcie których wykwalifikowany specjalista zdiagnozuje państwa problem i podejmie działania mające na celu jego eliminację. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele trudu sprawia mówienie o swoich problemach emocjonalnych, czy psychicznych, dlatego dbamy o to, aby nasi specjaliści posiadali stosowne doświadczenie i traktowali swoich pacjentów z niezbędną w tego typu sprawach wrażliwością.

Wszyscy psychologowie, z którymi współpracujemy należą do BACP-British Association for Counselling & Psychotherapy i UKCP- United Kingdom Council for Psychotherapy, co daje państwu gwarancję współpracy z profesjonalistami o umiejętnościach potwierdzonych przez stosowne instytucje działające na terenie Wielkiej Brytanii. 

Współpracujemy zarówno z polskojęczynymi, jak i angielskojęzycznymi psychologami. W razie potrzeby możemy zapewnić państwu usługi tłumacza.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885