PSYCHOLOG PO WYPADKU W UK

TERAPIA PO WYPADKU

Boisz się wsiadać do auta po kolizji? A może wypadek wywołał u Ciebie inne stany, które negatywnie wpływają na Twoją kondycję psychiczną? Jeśli tak, FCS Accident bezpłatnie zorganizuje dla Ciebie terapię z udziałem psychologa. Psycholog po wypadku, to często jedyna osoba, która może pomóc Ci w powrocie do normalności.

PSYCHOLOG PO WYPADKU W UK

TERAPIA PO WYPADKU

Boisz się wsiadać do auta po kolizji? A może wypadek wywołał u Ciebie inne stany, które negatywnie wpływają na Twoją kondycję psychiczną? Jeśli tak, FCS Accident bezpłatnie zorganizuje dla Ciebie terapię z udziałem psychologa.Psycholog po wypadku, to często jedyna osoba, która może pomóc Ci w powrocie do normalności.

WYPADEK POMOC PSYCHOLOGA

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

WYPADEK POMOC PSYCHOLOGA

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

TERAPIA CBT

Często po wypadku problemy ze zdrowiem nie ograniczają się jedynie do uszkodzeń natury fizycznej. W żadnym wypadku nie należy wstydzić się lub ukrywać problemów psychicznych, które pojawiają się po odbytym wypadku. Szok przeżyty w trakcie takiego wydarzenia może bardzo silnie zmienić nasz sposób postrzegania rzeczywistości, powodować uczucie lęku i niepokoju. Dla przykładu, po wypadku samochodowym może objawiać się on strachem przed podróżowaniem autem, co znacząco może pogorszyć komfort państwa życia.

Jeśli zaobserwują państwo u siebie tego typu objawy FCS Accident może zorganizować dla państwa tzw. terapię CBT (Cognitive Behaviour Therapy), czyli serię spotkań z psychologiem, w trakcie których wykwalifikowany specjalista zdiagnozuje państwa problem i podejmie działania mające na celu jego eliminację. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele trudu sprawia mówienie o swoich problemach emocjonalnych, czy psychicznych, dlatego dbamy o to, aby nasi specjaliści posiadali stosowne doświadczenie i traktowali swoich pacjentów z niezbędną w tego typu sprawach wrażliwością.

NASI PSYCHOLOGOWIE

Wszyscy psychologowie, z którymi współpracujemy należą do BACP-British Association for Counselling & Psychotherapy i UKCP- United Kingdom Council for Psychotherapy, co daje państwu gwarancję współpracy z profesjonalistami o umiejętnościach potwierdzonych przez stosowne instytucje działające na terenie Wielkiej Brytanii.

Współpracujemy zarówno z polskojęzycznymi, jak i angielskojęzycznymi psychologami.

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

    72A George Street
    Corby NN17 1QE
    01536 401 893