Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TŁUMACZENIA

FCS Accident zapewnia państwu usługi tłumacza na każdym etapie trwania sprawy. Jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenia dokumentów, zorganizować tłumacza uczestniczącego w państwa komisji lekarskiej, czy też tłumacza, który pomoże w składaniu zeznań dotyczących wypadku. Dzięki temu nawet w momencie, gdy znajomość języka uniemożliwia lub ogranicza kontakt z brytyjskimi urzędami, prawnikami oraz lekarzami mogą być państwo pewni, że żaden element sprawy nie umknie państwa uwadze w wyniku kwestii językowych.

Mogą być państwo spokojni o to, że pracujący dla nas tłumacze w sposób sprawny oraz klarowny dostarczą tłumaczenia wszelakiego rodzaju korespondencji związanej ze sprawą. W razie drobnych niejasności dotyczących tłumaczenia poszczególnych elementów dokumentów pism oraz dokumentów mogą państwo również skontaktować się z pracownikami naszego biura obsługi, którzy udzielą w tej kwestii stosownej pomocy.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885