ODSZKODOWANIA W UK PO POLSKU

POLSCY TŁUMACZE

Jeśli na jakimkolwiek etapie prowadzenia sprawy będziesz potrzebował usług tłumacza FCS Accident zapewni Ci to bezpłatnie. Odszkodowania w UK po polsku to nasza specjalność.

ODSZKODOWANIA W UK PO POLSKU

POLSCY TŁUMACZE

Jeśli na jakimkolwiek etapie prowadzenia sprawy będziesz potrzebował usług tłumacza FCS Accident zapewni Ci to bezpłatnie. Odszkodowania w UK po polsku to nasza specjalność.

ODSZKODOWANIA W ANGLII PO POLSKU

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

ODSZKODOWANIA W ANGLII PO POLSKU

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

FCS ACCIDENT ZAPEWNIA…

FCS Accident zapewnia państwu usługi tłumacza na każdym etapie trwania sprawy. Jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenia dokumentów, zorganizować tłumacza uczestniczącego w państwa komisji lekarskiej, czy też tłumacza, który pomoże w składaniu zeznań dotyczących wypadku. Dzięki temu nawet w momencie, gdy znajomość języka uniemożliwia lub ogranicza kontakt z brytyjskimi urzędami, prawnikami oraz lekarzami mogą być państwo pewni, że żaden element sprawy nie umknie państwa uwadze w wyniku kwestii językowych.

Pracownicy naszego biura pomogą państwu w tłumaczeniu osobiście (jeśli zdecydują się państwo na odwiedzenie jednego z naszych biur), telefonicznie lub poprzez internet. Dla państwa komfortu większość rozmów z prawnikami, czy też konferencji odbywa się w sposób zdalny. Nasz pracownik łączy się telefonicznie lub przez komunikator internetowy (np. Skype) z klientem oraz prawnikiem i uczestniczy w rozmowie. Jeśli klient chce rozmawiać jedynie po polsku, wówczas tłumaczy on wszystko na język angielski prawnikowi. Jeśli klient zdecyduje się na rozmowę po angielsku bezpośrednio z prawnikiem, wówczas nasz pracownik jest obecny, aby w razie potrzeby pomóc we wzajemnym zrozumieniu się stron.

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW

Mogą być państwo spokojni o to, że pracujący dla nas tłumacze w sposób sprawny oraz klarowny dostarczą tłumaczenia wszelakiego rodzaju korespondencji związanej ze sprawą. W razie drobnych niejasności dotyczących tłumaczenia poszczególnych elementów dokumentów pism oraz dokumentów mogą państwo również skontaktować się z pracownikami naszego biura obsługi, którzy udzielą w tej kwestii stosownej pomocy.

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

  72A George Street
  Corby NN17 1QE
  01536 666 666

  117A Midland Road
  Bedford MK40 1DA
  01536 666 666