Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ODSZKODOWANIA ZA WYPADKI DROGOWE

Jeżeli brałeś udział w wypadku drogowym i na skutek tego Twój stan zdrowia się pogorszył to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Nie chodzi tutaj tylko o urazy typu złamana kończyna lub bardzo poważne obrażenia wewnętrzne. Żeby uzyskać odszkodowanie wystarczy odczuwać ból lub dyskomfort. Jeśli na skutek wypadku nie byłeś w stanie pracować, uległy zniszczeniu jakieś przedmioty lub poniosłeś inne straty jesteśmy w stanie odzyskać wszystko co do pensa.

Jeżeli kolizja, w której brałeś udział zakończyła się szczęśliwie tylko uszkodzeniem samochodu nie jesteś skazany na swojego ubezpieczyciela i excess w wysokości kilkuset funtów. Jeśli zgłosisz się do naszej firmy naprawimy Twój samochód, a na czas naprawy otrzymasz samochód zastępczy. To wszystko bez czekania i angażowania Twojej firmy ubezpieczeniowej!

CO NALEŻY ZROBIĆ PO KOLIZJI?

 

  • Upewnij się, że Twój pojazd nie stwarza zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Jeżeli masz taką możliwość to przesuń samochód w miejsce gdzie będzie mógł bezpiecznie stać – jeśli nie ma takiej możliwości włącz światła awaryjne i oznacz miejsce kolizji tak aby było dobrze widoczne dla nadjeżdżających pojazdów.
  • Wymień się danymi ze sprawcą kolizji. Najważniejsze informacje, które będą niezbędne do szybkiego przeprowadzenia sprawy to: Imię, Nazwisko oraz numer rejestracyjny pojazdu sprawcy
  • Zrób zdjęcia obu pojazdów (jeśli jest taka możliwość to warto też zrobić zdjęcie jakiegokolwiek dokumentu sprawcy)
  • Jeżeli samochód nie nadaje się do dalszej jazdy sugerujemy wezwanie naszej darmowej lawety, która odstawi pojazd pod Twój dom lub na nasz zabezpieczony parking – wedle Twojego uznania. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług (laweta, samochód zastępczy, prowadzenie sprawy o odszkodowanie) laweta może przywieźć od razu samochód zastępczy. (Czy Twoja firma ubezpieczeniowa jest w stanie zrobić coś takiego np. o godzinie 2 w nocy z soboty na niedzielę?)
  • Przed upływem 24h poinformuj swoją ubezpieczalnię, że brałeś udział w kolizji.
  • Poinformuj nas o całym zdarzeniu, a my dopilnujemy żeby cały proces przebiegał gładko i bezproblemowo.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885