ODSZKODOWANIE PO WYPADKU W UK

MIAŁEŚ WYPADEK DROGOWY NA TERENIE ANGLII?

Należy Ci się odszkodowanie powypadkowe! Odszkodowanie po wypadku w UK możesz uzyskać niezależnie od tego, czy byłeś kierowcą, czy pasażerem samochodu uczestniczącego w wypadku.

ODSZKODOWANIE PO WYPADKU W UK

MIAŁEŚ WYPADEK?

Należy Ci się odszkodowanie powypadkowe! Odszkodowanie po wypadku w UK możesz uzyskać niezależnie od tego, czy byłeś kierowcą, czy pasażerem samochodu uczestniczącego w wypadku.

ODSZKODOWANIE WYPADEK SAMOCHODOWY

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

ODSZKODOWANIE WYPADEK SAMOCHODOWY

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

UBEZPIECZYCIELE CZĘSTO…

Ubezpieczyciele często zaniżają realną wartość odszkodowania. Jeśli excess wysokości kilkuset funtów Cię nie zadowala i chciałbyś odzyskać taką kwotę, która pozwoli na pokrycie kosztów związanych ze zniszczeniem samochodu, przedmiotów znajdujących się w nim w trakcie wypadku (np. urządzeń elektronicznych), kosztów leczenia oraz rehabilitacji po wypadku i dodatkowych kosztów związanych np. z brakiem auta i koniecznością korzystania z komunikacji miejskiej lub usług wypożyczalni aut, to zgłoś się do nas. Odszkodowanie po wypadku w UK po prostu Ci się należy!

NO WIN NO FEE

Jeśli miałeś wypadek samochodowy na terenie Anglii, bądź byłeś pasażerem samochodu, który uczestniczył w takim wypadku, to skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w odzyskaniu pieniędzy na zasadzie NO WIN NO FEE oznaczającej, że nie poniesiesz absolutnie żadnych kosztów sprawy, jeśli nie uda nam się jej wygrać. Nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać.

NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ O…

Decydując się na współpracę z naszą firmą nie musisz martwić się zupełnie o nic. Jeśli czujesz, że Twój angielski nie jest na tyle dobry, aby prowadzić rozmowy z prawnikami i odpowiadać na oficjalne pisma, to żaden problem – zapewniamy Ci usługi tłumaczy, wyjaśnimy treść dokumentów, będziemy towarzyszyć w trakcie rozmów z prawnikami oraz komisji lekarskich. Z nami proces uzyskiwania odszkodowania po wypadku w UK będzie dla Ciebie całkowicie bezproblemowy.

Jeśli po uszkodzeniu samochodu nie masz środków na kupno nowego, to również nie problem – dysponujemy flotą samochodów zastępczych, za które nie zapłacisz nawet grosza ze swojej kieszeni. Masz problemy zdrowotne po wypadku? Skontaktujemy Cię z odpowiednimi lekarzami i zorganizujemy sesje rehabilitacji, które pozwolą wrócić Ci do zdrowia. To wszystko na zasadzie NO WIN NO FEE. Jeśli nie uda nam się wywalczyć odszkodowania, nie poniesiesz absolutnie żadnych kosztów!

INNY TYP WYPADKU?

Padłeś ofiarą innego typu wypadku na terenie Anglii? Może chodzi o:

Jeśli tak, to śmiało dzwoń pod numer 01536 666 666 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Możemy Ci pomóc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania po wypadku w UK.

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

  72A George Street
  Corby NN17 1QE
  01536 666 666

  117A Midland Road
  Bedford MK40 1DA
  01536 666 666