Zadzwoń do nas: 01536 666 666
Lub napisz mail: info@fcs-accident.com

Jeśli padłeś ofiarą:

Wypadku drogowego
Wypadku w miejscu pracy
Wypadku w miejscu publicznym
‣ Wypadku lub choroby w trakcie wakacji

to może należeć Ci się odszkodowanie, które pokryje zarówno koszty leczenia oraz rehabilitacji, jak również straty poniesione w wyniku wypadku. FCS Accident może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać zapewnimy Ci wysoką jakość usług na każdym etapie sprawy. Nasza firma działa na zasadzie:

NO WIN NO FEE

a zatem jeżeli prawnikowi nie uda się odzyskać odszkodowania, to nie pobiera on od niego żadnej opłaty z tytułu prowadzenia sprawy. To się po prostu opłaca! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ODSZKODOWANIA ZA WYPADKI W MIEJSCU PRACY

Jeżeli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku w pracy z powodu zaniedbań pracodawcy lub bezpośredniej winy jego lub współpracowników masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Należy pamiętać, że za zaniedbanie można uznać brak odzieży ochronnej, brak przeszkolenia pracownika lub źle czy też nieergonomicznie przygotowane miejsce do pracy.

 

Pracodawca powinien dołożyć wszelkich starań aby praca, którą wykonuje dla niego pracownik mogła być wykonana w maksymalnie bezpiecznym środowisku i nie narażała pracownika na utratę zdrowia lub życia. Jeżeli na skutek wypadku nie jesteś w stanie pracować lub/oraz wymagasz opieki osób trzecich pracodawca powinien pokryć wszystkie koszty związane z Twoimi stratami oraz kosztami powrotu do zdrowia.

CO NALEŻY ZROBIĆ PO WYPADKU W PRACY?

 

  • Zgłoś natychmiast wypadek swojemu przełożonemu.
  • Poproś o First Aider’a, a jeśli ten będzie niedostępny lub nie będzie w stanie sobie poradzić poproś o karetkę albo udaj się do najbliższej placówki medycznej.To Twoje zdrowie i życie – pamiętaj o tym.
  • Kiedy sytuacja zostanie opanowana, a Ty będziesz czuć się na siłach poproś o sporządzenie raportu. Pracodawca ma obowiązek taki raport sporządzić.
  • Zanim podpiszesz raport sprawdź czy wszystko się zgadza. Jeśli podpiszesz raport, w którym jest napisane, że to Ty jesteś winny zaistniałej sytuacji będzie bardzo trudno uzyskać odszkodowanie.
  • Zanotuj datę i godzinę zdarzenia.
  • Zapytaj kolegów czy w razie gdyby była taka potrzeba zgodzą się być świadkami w Twojej sprawie. Jeśli nie zechcą – trudno.
  • Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą.

COPYRIGHT © FCS ACCIDENT LTD
FCS-Accident Ltd is regulated by the Claims Management Regulator in respect of regulated claims management activities
It’s registration is recorded on the website www.claimsregulation.gov.uk – Authorisation number : CRM19903
FCS-Accident Ltd is registered for VAT with HM Revenue and Customs under VAT Number: 108473124
FCS-Accident Ltd is registered with the Companies House under Company Number: 06837137
FCS-Accident Ltd is registered with the Information Commissioner’s Office under registration reference: ZA191885