WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA W UK

WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA

Wysokość odszkodowania w UK jest uzależniona od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest Twój uszczerbek na zdrowiu, niemniej nie tylko on liczy się w momencie wypłaty pieniędzy.

WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA W UK

WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA

Wysokość odszkodowania jest uzależniona od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest Twój uszczerbek na zdrowiu, niemniej nie tylko on liczy się w momencie wypłaty pieniędzy.

ODSZKODOWANIA W UK CENNIK

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

ODSZKODOWANIA W UK CENNIK

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE:

ODSZKODOWANIE ZDROWOTNE

Większość spraw o odszkodowanie ma związek z wypadkiem, w wyniku którego doszło do jakiegoś uszczerbku na zdrowiu. W przypadku naszej firmy wyjątkiem jest uzyskanie odszkodowania za zatajenie informacji o przeszłości sprzedawanego samochodu. To właśnie dlatego odszkodowanie zdrowotne bardzo często stanowi główną część ostatecznej sumy odszkodowania.

Wysokość odszkodowania zdrowotnego może przyjmować bardzo różne wartości, ponieważ urazy poniesione w trakcie wypadku skrajnie się od siebie różnią, a co za tym idzie w różnym stopniu mogą wpływać na życie osób poszkodowanych. Nasza firma zajmowała się w swojej historii zarówno takimi przypadkami, w których urazy nie były zbyt poważne, a suma odszkodowania zdrowotnego wyniosła np. 2000 funtów, jak i takimi, w których uszkodzenia ciała poszkodowanych były na tyle poważne, że odszkodowanie zdrowotne było liczone w dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy funtów.

Musisz pamiętać, że każda sprawa jest inna i nie da się oszacować kwoty odszkodowania już na samym jej początku. Jeśli na przykład w trakcie wypadku uszkodziłeś bardzo poważnie prawą rękę, a lekarz po leczeniu i rehabilitacji orzeknie, że nie odzyska ona już nigdy pełnej sprawności, a okaże się, że doskonała sprawność prawej ręki była niezbędna w Twojej pracy zawodowej, wówczas odszkodowanie zdrowotne może sięgać bardzo wysokich kwot. Informację o stanie ręki otrzymamy jednak od lekarza dopiero po przeprowadzeniu leczenia i rehabilitacji. Dopiero wtedy możemy zacząć myśleć o wysokości odszkodowania za jej uszkodzenie.

ODSZKODOWANIE ZA UTRACONE MIENIE

Jeśli w wyniku wypadku uszkodzeniu lub zniszczeniu uległy jakiekolwiek przedmioty ruchome, wówczas możesz starać się o rekompensatę finansową. Dla przykładu, jeśli w trakcie wypadku samochodowego przewoziłeś ze sobą laptop oraz telefon komórkowy, które w wyniku uderzenia zostały zniszczone i przestały działać możesz odzyskać ich ekwiwalent pieniężny. Z taką samą procedurą mamy do czynienia przy innych typach wypadku – możesz np. wnioskować o pieniądze za uszkodzony smartfon, jeśli w wyniku upadku na mokrej i nieoznakowanej powierzchni w centrum handlowym doszło do stłuczenia jego wyświetlacza.

SZKODY SPECJALNE I OGÓLNE

Suma odszkodowania w dużym uproszczeniu składa się z podliczenia tzw. szkód specjalnych, zwanych również ekonomicznymi, oraz szkód ogólnych, które potocznie nazywamy nieekonomicznymi. Warto zapoznać się z tymi dwoma pojęciami i sprawdzić, w jakim stopniu dotyczą one naszej sprawy. Dzięki ich znajomości może okazać się, że na finalne odszkodowanie mogą składać się elementy, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Więcej na temat szkód ekonomicznych oraz nieekonomicznych mogą państwo przeczytać w naszych rozbudowanych artykułach poświęconych tej tematyce:

ZWROT KOSZTÓW

W skład odszkodowania powypadkowego wchodzą również zwroty wszelkich kosztów, jakie musisz ponieść w związku z Twoim urazem. Właśnie dlatego bardzo ważne, aby po wypadku gromadzić wszelkie paragony i rachunki dotyczące procesu leczenia i rehabilitacji. W taki sposób możesz odzyskać koszty wizyt lekarskich, wizyt u psychologów i psychiatrów (jeśli twoja kondycja psychiczna po wypadku wymaga ich interwencji), koszty dojazdów do lekarzy, leków, czy też koszty opieki (nawet, jeśli opiekuje się Tobą osoba bliska, która musi w tym celu np. zrezygnować z pracy). Odpowiednia dokumentacja procesu leczenia i rehabilitacji to najszybsza droga do odzyskania wszelkich kosztów, jakie poniosłeś w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Jeśli uczestniczyłeś w wypadku drogowym i nie masz na koncie pieniędzy, które mógłbyś w danym momencie przeznaczyć na kupno nowego samochodu, a poprzednie auto nie nadaje się do jazdy FCS Accident może zapewnić Ci również samochód zastępczy. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych opłat. Koszty wynajęcia samochodu będą odzyskane z polisy sprawcy wypadku.

ODSZKODOWANIE ZA BRAK MOŻLIWOŚCI PRACY

Jeśli urazy, które odniosłeś w trakcie wypadku są na tyle poważne, że przez jakiś okres nie możesz pracować, a co za tym idzie, tracisz możliwość zarabiania pieniędzy w taki sposób, w jaki zarabiałeś je przed wypadkiem, wówczas możesz starać się o odszkodowanie również z tego tytułu. Dzięki analizie Twoich dotychczasowych dochodów będzie możliwe ustalenie tego, o jakich stratach mowa i odzyskanie utraconych zarobków za każdy dzień, w którym nie mogłeś podjąć pracy ze względu na zalecenia lekarza i Twój ogólny stan zdrowia. Wysokość odszkodowania w UK jest zatem w dużej mierze zależna od tego czynnika.

Odszkodowanie £9850 – Wypadek w pracy

Odszkodowanie £9850 – Wypadek w pracy

Odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: £9850 Nasz klient pracował w magazynie. Do wypadku doszło przy stojaku, na którym oparte było pięć ciężkich płyt. Doszło do przygniecenia poszkodowanego. Odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii...

Odszkodowanie za zatrucie na wakacjach o wysokości £3800

Odszkodowanie za zatrucie na wakacjach o wysokości £3800

ODSZKODOWANIE ZA ZATRUCIE NA WAKACJACH WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: £3800 Pani Julia i Pan Jarosław ulegli ciężkiemu zatruciu podczas wakacji all inclusive. Dzięki naszej pomocy otrzymali odszkodowanie za zatrucie na wakacjach. ODSZKODOWANIE ZA ZATRUCIE NA WAKACJACH...

Odszkodowanie za wypadek drogowy o wysokości £6700

Odszkodowanie za wypadek drogowy o wysokości £6700

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK DROGOWY W ANGLII WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: £6700 Pan Rafał jechał jedną z dróg w Northampton. W bok jego samochodu uderzył samochód, który włączał się do ruchu. ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK DROGOWY W ANGLII WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: £6700 Pan Rafał...

Odszkodowanie za wypadek drogowy o wysokości £5750

Odszkodowanie za wypadek drogowy o wysokości £5750

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK DROGOWY WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: £5750 Pani Zofia była pasażerką auta, które spowodowało wypadek. Po konsultacji z naszymi pracownikami okazało się, że może uzyskać ona odszkodowanie za wypadek drogowy na terenie UK. ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK...

Ponad 100 tysięcy funtów odszkodowania za wypadek w pracy

Ponad 100 tysięcy funtów odszkodowania za wypadek w pracy

ODSZKODOWANIE PO WYPADKU W PRACY W UK WYSOKOŚĆ ODSZKODOWANIA: PONAD 100 TYSIĘCY FUNTÓW Pan Andrzej stracił palec podczas pracy przy maszynie porcjującej mięso w jednej z brytyjskich fabryk. Jego wypadek był na tyle poważny, że uzyskał on odszkodowanie za wypadek w...

KONTAKT Z FCS ACCIDENT

  72A George Street
  Corby NN17 1QE
  01536 666 666

  117A Midland Road
  Bedford MK40 1DA
  01536 666 666